Prisijunk prie komandos

Elastic Search, Laravel whatever PHP, Tailwind, FIGMA, Elastic Search, Laravel whatever PHP, Tailwind, FIGMA, Elastic Search, Laravel whatever PHP, Tailwind. Rings a bell? Fill in a form below ↓

  Position
  Link to your work

  github, linkedin, something else
  Your email


  Kodėl IT Solutions?
  Padėk klientams dirbti lengviau

  Jei esi tas, kuriuo klientai pasitiki ir kurio sprendimai visada padeda pasiekti geriausią rezultatą, pakviesime Tave dirbti su mūsų IT sprendimais klientams. Čia Tavo žinios virs naujomis, geriausiomis klientų patirtimis, o Tavo pasiūlyti (sukurti ar pritaikyti) sprendimai nuties tiltą tarp mūsų IT komandos žinių ir individualių klientų poreikių.

  Augink mūsų kuriamus produktus

  Mėgsti matyti kaip Tavo idėjos auga ir iš IT pasaulio svajonių tampa IT sistemų realybe? Mėgsti žinoti, kad prisidedi prie produkto, kuriuo galime didžiuoti ar kurį paprasta pasiūlyti, nes siūlyti gerus ir reikalingus dalykus tiesiog gera? O gal tiesiog gerai jautiesi komandoje, kur Tavo idėjos yra išklausomos, o pasiūlymai visada apsvarstomi ir galimai virsta realybe? Tada rinkis antrąją mūsų veiklos sritį ir padėk auginti mūsų kuriamus IT produktus.

  Auk su mumis

  Mes nepasiūlysime formalių karjeros galimybių ar sudėtingos struktūros, kuri leidžia nuolat gėrėtis teoriniais pasiekimais. Kad visi jaustumėmės gerai, sukūrėme horizontalią įmonės struktūrą, kur visi imasi iniciatyvos ten, kur jaučiasi stiprūs, kasdien mokosi to, kas jiems įdomu ir kas visada tampa nauda mūsų komandos džiaugsmais. Kiekvienas mūsų komandos narys žino, kad juo komanda pasitiki, į jį investuoja ir vertina tam, kad pasiekimais ir laimėjimais visi džiaugtumėmės ne vienerius metus.