Interneto svetainės ir portalai

Paslauga

Kuriame įvairaus sudėtingumo ir paskirties informacines, reprezentacines svetaines, informacinius portalus, skelbimų lentas, forumus, internetines „social“ bendruomenes, nekilnojamo turto platformas, nestandartinio pobūdžio svetaines. Konsultuojame, padedame „išgryninti“ projektą bei pasirūpiname tolimesniu jo tobulinimu.

Požiūris

Svetainė reikalinga ne tam, kad būtų. Ji turi generuoti pridėtinę vertę klientui. Manome, kad dažnu atveju su dabartinėmis „open source“ galimybėmis neverta gaišti laiko unikalaus dizaino įmantrybių paieškai ar dažnai pasitaikančių funkcijų modulių kūrimui nuo nulio. Jei tik yra galimybė stengiamės ir rekomenduojame naudotis jau sukurtais pasaulinio lygio sprendimais juos adaptuojant ar „redizaininat“. Tokiu būdu sutaupomos lėšos, laikas (tiek mūsų, tiek projekto įvykdymo) ir gaunamas labiau iš anksto prognozuojamas variantas. Mes rekomenduojame ir siūlome serijinės gamybos mersą, o ne rankų darbo zaporožietį per trumpesnį laiką, už tą pačią kainą.

Privalumai:
  • Kaip IT Solutions dirbame nuo 2007 m., IT projektus vertiname, kuriame valdome nuo 2002 m.;
  • Siekiame maksimalaus turinio valdymo per turinio valdymo sistemą (TVS);
  • Google analytics ir google webmaster pajungimas svetainės produktyvumo stebėjimui yra būtinybė, o ne papildoma paslauga;
  • Gerai išmanome SEO reikalavimus interneto svetainėms, ruošiame draugiškas paieškos varikliams (SEF) sistemas (koncentruojamės į google), įdiegiame ir suderiname SEO specialisto darbui reikalingus įrankius. Žinome, kaip atlikti projekto atnaujinimą, perkėlimą, paruošimą gaunant mažiausius nuostolius ar didžiausią naudą pozicijų paieškos sistemose atžvilgiu;
  • Pasirūpiname visais svetainę lydinčiais papildomais uždaviniais (serverio konfigūraciją, domenų pratęsimu, saugumo reikalavimais ir t.t.). Galime ir efektyviai susidirbame su įmonės vidaus IT specialistais, o tokiems nesant – žmonių kalba paaiškiname kas ir kam yra reikalinga.
  • Projektų vadovas turi ne tik IT, bet ir ekonominį išsilavinimą, patirtį dirbant su verslo vystymu, projektų perspektyvų vertinimu, komandų projektams subūrimu bei realizavimu iki aptarto lygio;
  • Sugebame paaiškinti kas yra patogumas vartotojui, konversijos optimizavimas, UI, UX, web analitika, sistemų saugumas, pajėgumo testavimas, greičio optimizavimas, Call to action ir, pagal galimybes, tai pritaikome praktikoje;
  • Esant poreikiui sugebame nedidelės apimties svetainę paruošti nuo nulio iki paleidimo per 2-4 darbo dienas (dizaino adaptacija, tekstai, išplanavimas, turinio sukėlimas, 301 nukreipimų sutvarkymas atnaujinimo atveju ir t.t.).
  • Kaip įmonių grupė galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą bet kokios rūšies potencialių klientų internete pritraukimui. Sukuriame, paruošiame, įgyvendiname prižiūrime, optimizuojame, plėtojame.
  • Kadangi dirbame su atvirojo kodo sistemomis – klientus prisirišame geru darbu, o ne unikalia sistema su kuria dirbame tik mes.