Turinio kūrimas

Paslauga

Profesionalios turinio kūrimo paslaugos. Mūsų partneriai gali pasiūlyti tiek SEO principais paremto unikalaus turinio sukūrimą, tiek kitas tekstų rašymo paslaugas Jūsų svetainei ar įmonės blog‘ui.

Požiūris

Turinys – tai karalius, kuriam paklūsta visi kiti svetainės elementai. Moderniu ir estetišku svetainės dizainu, aukštos raiškos nuotraukomis ir sklandžiu puslapių veikimu pasieksite daug, bet ne viską. Turinys vartotojui leidžia suprasti - kas Jūs, koks yra Jūsų produktas ir kodėl Jumis galima pasitikėti. Tačiau, savaime suprantama, šią galią turi ne bet koks turinys. Internetinės rinkodaros pasaulyje (taip pat ir Google pirmųjų vietų tribūnose) karaliauja tik unikalūs, idealiu raktažodžių ir nuorodų kiekiu papildyti tekstai, kuriuose negali būti nė kalbos apie gramatines ar logines klaidas bei prastą stilių. Būtent tokie karaliaujantys tekstai yra Market Rats duona.

Privalumai
  • Tekstus kuria veržli ir atsakinga rašytojų komanda, rašanti pagal svarbiausius internetinio marketingo ir turinio kūrimo principus. Tačiau pagal aplinkybes ir kliento norus, mielai įbrendame ir į kūrybiškesnius vandenis.
  • Kuriame ne tik SEO tekstus, atitinkančius aukščiausio lygio standartus. Kliento pageidavimu, galime pasiūlyti ir kitas turinio kūrimo paslaugas, kaip: pranešimas spaudai, kūrybinis tekstas, įmonės blog‘o pildymas, ir t.t.
  • Prieš sėdant rašyti, mūsų pirmas tikslas – susipažinti su klientu ir jo veikla. Imame interviu, kruopščiai analizuojame kliento veiklos sritį, produktus, vertybes ir principus. Tik šio proceso dėka įmanomas autentiškas, vienetinis, konkrečiam klientui sukurtas turinys.
  • Siūlome raktinių žodžių tyrimus, kurių metu nustatome kliento rinkoje dominuojančius raktažodžius. Šiais raktažodžiais optimaliai praturtiname turinį, kuris palaipsniui iškelia kliento svetainę Google rezultatuose.
  • Dėmesingai paruoštas turinys ne tik tiesiogiai prisideda prie kylančių svetainės pozicijų paieškos rezultatuose, bet ir padeda užmegzti įmonės ir lankytojo tarpusavio ryšį bei skatina lankytojo įsitraukimą.
Kontaktai

Adresas:
Laisvės pr. 60, Vilnius, LT-05120

Telefonas:
8 5 2030089

 

El paštas:
info@itsolutions.lt

Darbo laikas:
Pirm. - Ketv. 8:00 - 17:00; Penkt. 8:00 - 16:00